محل تبلیغات شما
سرپرست دانشگاه یاسوج ضمن سفر به شهر گچساران و بازدید از دانشکده نفت و گاز این شهر با نماینده مردم گچساران در مجلس، مسئولان و مدیران این شهر دیدار و گفت و گو کرد.
احمد عریان در دیدار با نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه ضمن بیان چالش‌ها، مشکلات و ترسیم وضعیت فعلی دانشگاه یاسوج و دانشکده نفت و گاز گفت: حضور دانشگاه یاسوج در مطالعات، اجرا و مشاوره پروژه‌های ملی کم‌رنگ است که با پیگیری دکتر تاجگردون امیدواریم بتوانیم نظر وزارتخانه‌های مهم نفت، ارتباطات و فناوری اطلاعات و صنعت، معدن و تجارت را جهت همکاری و انجام پروژه‌های ملی جلب نماییم.

وی با اشاره به قابلیت‌های دانشگاه یاسوج در زمینه‌های مختلف و مرتبط با صنایع نفت و گاز و پتروشیمی اظهار داشت: فقدان مجتمع رفاهی و فرهنگی و دانشجویی، منازل سازمانی ویژه اعضای هیات علمی وکمبود زمین جهت احداث منازل مسی اساتید و کارکنان بخشی از مشکلات زیرساختی دانشگاه یاسوج است.
وی استفاده از اعتبارات نفت جهت توسعه دانشگاه یاسوج و دانشکده نفت و گاز را خواستار شد و افزود: مسیر همکاری دانشگاه یاسوج و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران بایستی هموارتر شود تا بتوان از توان اعضای هیات علمی دانشگاه در بهبود فضای پژوهشی و مطالعاتی این شرکت بهره برد.
در ادامه این دیدار دکتر غلامرضا تاجگردون، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در جهت ایجاد ارتباطات علمی و پژوهشی دانشگاه یاسوج با وزارت خانه‌های مهم و اقتصادی آمادگی کامل وجود دارد.
وی در ادامه اظهار داشت: در زمان مدیریت سازمان برنامه وبودجه استان تلاش بسیاری برای افزایش بودجه سرانه دانشگاه یاسوج صورت گرفت.
تاجگردون افزود: استفاده از اعتبارات نفت جهت توسعه دانشگاه یاسوج و دانشکده نفت و گاز را پیگیری خواهم نمود و امیدوارم به منظور افزایش سطح همکاری‌های پژوهشی، واحد پژوهش شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به استقلال برسد.

دیدار با مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بخش دوم این سفر کاری بود.
در این دیدار که دکتر تاجگردون نیز حضور داشت، مدیر عامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به وم ارتباط مستمر و بیشتر دانشگاه و صنعت تاکید کرد.
هوشنگ صیدالی گفت: ارتباط دانشگاه و صنعت می‌تواند به رفع مشکلات صنعتی وتولید تجهیزات مورد نیاز شرکت کمک شایان نماید.
وی نبود واحد مستقل پژوهشی در شرکت نفت و گاز گچساران را عامل بازدارنده در ارتباط موثر صنعت و دانشگاه دانست و افزود:به دلیل وجود دانشکده نفت و گاز گچساران می‌توان به ارتباطات علمی و پژوهشی بیشتری با دانشگاه یاسوج امیدوار بود.

سرپرست دانشگاه یاسوج نیز ضمن برشمردن توان و پتانسیل دانشگاه در رشته‌های مختلف خواستار مشارکت بیشتر دانشگاه در رفع مشکلات شرکت نفت گچساران شد و اظهار داشت: توجه ویژه به پایان نامه‌های کاربردی و منطبق با نیازهای صنعت و همچنین کیفی نمودن دوره‌های کار آموزی بخشی از مطالبه دانشگاه از صنعت نفت استان خواهد بود.
دکتر عریان در دفتر امام جمعه شهر گچساران نیز حضور یافت.
وی خواستار حمایت امام جمعه از روند توسعه دانشکده نفت و گاز شد.
دیدار با اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده نفت و گاز از جمله برنامه‌های دیگر این سفر بود. سرپرست دانشگاه یاسوج در این دیدار ضمن شنیدن نقطه نظرات و مشکلات طرح شده از سوی برخی از حاضرین اظهار داشت: اعتقاد دارم رشد دانشکده باید به صورت متوازن، صحیح و اصولی باشد و ماموریت گرایی سر لوحه برنامه ریزی‌ها قرار گیرد.
سرپرست دانشگاه یاسوج با شهردار شهر گچساران نیز دیدار کرد.
دکتر عریان تامین آب فضای سبز دانشکده، تکمیل بلوار دسترسی به دانشکده و کمک به جابجایی بلوار ۲۴ متری واقع در ضلع جنوبی دانشکده را مهم‌ترین مشکلات دانشکده در حوزه شهری دانست.
 

ثبت نام دانشجویان جدید

انتخاب واحد مهرماه 97

اصول ایمنی پرواز و مقررات هوایی در گچساران

دانشگاه ,نفت ,یاسوج ,گاز ,گچساران ,دانشکده ,دانشگاه یاسوج ,نفت و ,و گاز ,دانشکده نفت ,گاز گچساران ,سرپرست دانشگاه یاسوج ,توسعه دانشگاه یاسوج ,مجلس شورای اسلامی ,رئیس کمیسیون برنامه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
زیره میزی وبلاگ نمایندگی قزوین Christopher's game مازندران طلاست iyi ki Varsin tak-otaku برترینها Mary's notes سنگاپور Veritable Cheap Oakland Athletics Jerseys Sale Lowest Price In MLB Online Shop.